AÇIK HAVA REKLAMLARI

AÇIK HAVA REKLAMLARI

7/24 destek ve sizin yerinize düşünen bir ekibiniz var.

AÇIK HAVA REKLAMLARI

• Bilboard ve durak reklamları

• Totem ve tabela

• Yönlendirme sistemleri

• Araç ve bina giydirme

• Bayrak ve filama

DETAY

REKLAM DANIŞMANLIĞI

1470399662_Marketing.png

GOOGLE ADWORDS

Google Adwords, Reklamınız, reklam veren tarafından gösterildiğinde değil, reklamı gören kişiler tıkladığında ücret ödersiniz. Bu ücret, reklamınızın gösterilmesini istediğiniz anahtar kelimelerde yaşanan rekabete göre değişir. Reklamınızın rakipler arasından sıyrılıp ön sıralarda gösterilmesi için daha çok ücret ödemeniz gerekmektedir. Kısacası, bir tür açık arttırma sistemi gibidir.

1470399674_App_Development.png

RE-MARKETING

REMARKETING Remarketing en yalın tanımı ile, sitenizi ziyaret eden kişilerin etiketlenerek, sitenizden ayrıldıktan sonra ziyaret ettikleri diğer sitelerde tekrar reklamınızı görmelerini sağlamaktır. Böylece, sitenizden ayrılan ve başka sitelerde reklamınızı gören kişilerin tekrar sitenize dönerek, sunduğunuz ürün veya hizmetleri alma ihtimali yükselir.

SOSYAL MEDYA TAKİBİ

1470399662_Marketing.png

SOSYAL MEDYA

Sosyal Medya Yönetimi Tüm sosyal medya sitelerinde size özel profillerin, sayfalrın oluşturulması, yönetiminin yapılması ve güncel tutulması.

1470399674_App_Development.png

İÇERİK KAMPANYA

İçerik – Kampanya Yönetimi İçeriğinize uygun kampanyalar doğrultusunda sayfalarınızda güncelliği yakalamış ve aktif kitleye ulaşmış olacaksınız

1470399662_Marketing.png

SPONSORLU REKLAM

Sponsorlu Reklam Tüm sosyal medya ağlarında dilediğiniz konsepte uyarlanacak reklamlarla geridönüşüm ve satışlarınızı arttırın.

1470399674_App_Development.png

ÖZEL HEDEF KİTLE

Özel Hedef Kitle Digital ortamda kurumsal itibarınızı yükseltmek hatta negetaif sonuçlardan kurtulmak için hedefkitle seçimi.

KURUMSAL KİMLİK